Mario DS voor de Nintendo DS

De DS games staan steeds minder te koop in de speelgoed winkels. En dat terwijl er voor geen enkele console meer games zijn uitgebracht dan voor de Nintendo DS! Wij gaan er voor zorgen dat niemand de DS nog vergeet en dat de spellen te koop blijven! Doe je mee?

Je kunt mee doen door informatie toe te voegen aan de website. Het leuke is dat we daardoor een website opbouwen zodat de Nintendo DS nooit vergeten wordt. We belonen je met muntjes die echt geld waard zijn! Help je mee?


Waar is de GameBoy Advance gebleven?

Alles voor de GameBoy Advance staat nu op een eigen website: Mario GBA!

 

Mario DS Nieuws

Lijn
Afbeelding voor Klantbeoordelingen op Kiyoh
Rianna
Benieuwd naar wat andere klanten te vertellen hebben over hun ervaringen met Mario DS? Neem dan eens een kijkje op Kiyoh, daar vind je namelijk heel veel beoordelingen over onze DS webwinkel.

Onder alle beoordelingen kiezen we regelmatig een leuke of interessante beoordeling. Deze klant ontvangt van ons een cadeaubon t.w.v. 20 euro winkeltegoed! In het tweede kwartaal schreef de winnaar, Vincent, over zijn Nintendo DS bestelling:

Pluspunten:
+ Eenvoudig om op de hoogte gebracht te worden van het beschikbaar worden van games waarnaar je op zoek bent
+ Duidelijk aangegeven hoe vaak een bepaald artikel binnen kwam in de laatste maand, geeft een duidelijke verwachtingswaarde van hoelang je zal moeten wachten
+ Eenvoudig bestellen en leveren ook naar België
+ Goede staat van de geleverde items

Verbeterpunten:
Geen, doe zo verder :)


De cadeaubon is inmiddels per mail verzonden. Benieuwd naar meer reviews over Mario DS? Kijk dan eens op Kiyoh.nl.

Lijn
Afbeelding voor Neem je winkelmandje mee!
Rianna
Heb jij behalve een Nintendo DS, ook nog een Nintendo 3DS, een Wii of bijvoorbeeld een Gameboy Advance? Dan zou het gaaf zijn als je alles in één keer kon bestellen... Toch?



Dat kan! Na wat gesleutel zijn alle Mario websites aan elkaar gekoppeld. Nu kun je nadat je de gewenste DS spellen op Mario DS in je winkelmandje hebt gestopt, verder winkelen op een van de andere Mario websites. Je neemt je winkelmandje automatisch mee!

Andere Mario websites?!
Mario DS maakt onderdeel uit van de Mario familie. Behalve Mario DS behoren de volgende websites ook tot die familie:
MarioCube
Mario Wii
Mario 64
Mario 3DS
Mario Wii U
Mario GBA

Neem een kijkje op de websites en probeer het uit!

Lijn
Afbeelding voor Mario & Sonic op de Olympische Spelen?
Rianna
Op 5 augustus beginnen de Olympische Spelen in Rio de Janeiro. Ter gelegenheid van dit evenement is er een nieuwe Mario & Sonic uitgebracht: Mario & Sonic op de Olympische Spelen - Rio 2016.



Dit spel is alleen op de Nintendo 3DS en de Wii U uitgebracht, maar dat mag de voorpret natuurlijk niet drukken! Wat dacht je van Mario of Sonic op de Olympische Spelen en Mario & Sonic op de Olympische Winterspelen? Bereid je voor op de Spelen met deze spellen!

Lijn
Afbeelding voor DS Review - Advance Wars: Dark Conflict
Held Wibert Huberts
Advance Wars: Dark Conflict is een uitgebreide en gebalanceerde turn based strategy topper.

Met Dark Conflict slaat de Advance Wars serie een frisse richting in. Als Ed, Catleia, Lin of O?Brian stuur je de troepen van het Independent Legion aan en vecht je tegen rivaliserende legers in een duistere, post-apocalyptische wereld. Nieuw is dat je bevelhebber (CO) direct aan de strijd mee kan doen door bij een eenheid aan boord te gaan. Omdat de CO een speciaal effect geeft aan deze eenheid, heeft de rol van de CO in Dark Conflict een ...
Lees de hele Advance Wars: Dark Conflict Review!
Lijn
Afbeelding voor Koningsdag Tips: 5 Professionele tips voor verkopen
Held Wibert Huberts
Zou onze koning ook Nintendo DS spellen gaan verkopen op Koningsdag? Hierbij wat tips van ons verkoop team voor onze hoogheid en zijn volk!

1. Begin niet te vroeg
Het is een leuke maar ook lange dag. Heel vroeg zijn de koopjesjagers actief die hopen veel voor weinig te kopen, dus daar mis je niet veel aan. Er is altijd wel een plekje te vinden waar veel mensen langskomen.

2. Weet wat de waarde is
Het is erg rot als je er later achter komt dat iets wat je verkocht hebt véél meer waard was dan je dacht.
Zorg daarom altijd dat je van te voren opzoekt wat iets ongeveer waard is. Van Nintendo games kijk je natuurlijk eerst wat wij er voor geven. Voor andere producten kun je kijken op eBay of marktplaats.

3. Maak setjes
Dure producten kun je beter in kleine setjes verkopen. Je Playmobil verkoop je bijvoorbeeld door aantrekkelijke setjes te maken en niet op één grote hoop te gooien.
Goedkope producten kun je juist beter wèl bundelen, omdat je zo een klant verleid om direct meer te kopen.

4. Vraag wat de koper er voor wil geven
Misschien wil je klant wel meer betalen dan dat jij zou vragen. Vraag dus altijd eerst wat hij er voor wil geven. Vergeet niet over de prijs te onderhandelen en zie het als een spelletje! Houd wel in gedachten wat je er minimaal voor wilt hebben.

5. Controleer of het compleet is
Het is zonde als blijkt dat je een lader, onderdeel, of game nog ergens thuis hebt liggen waardoor je iets niet kunt verkopen. Controleer dus even of alles compleet is.

Extra tips
Zorg dat je je spullen droog kunt zetten als het gaat regenen.
Denk aan tasjes en wisselgeld.
Zet je mooiste product goed in het zicht, maar laat deze niet stelen.

Tips voor kopen? Kijk op mariowii.nl!
Lijn
Afbeelding voor Is Mario DS betrouwbaar?
Rianna
Ja, natuurlijk! In 2009 zijn wij begonnen met het verkopen van Nintendo producten via onze webwinkels, en sindsdien proberen we constant verbeteringen door te voeren (kijk maar eens op het vernieuwde MarioCube...). Nog niet overtuigd?
Lees dan wat de klanten over ons zeggen!

Mario DS wordt met een 9,2 beoordeeld op Kiyoh, en daar zijn wij heel trots op! Elk kwartaal kiezen we een klant die ons heeft beoordeeld. Die belonen we met een DS cadeaubon t.w.v. 20 euro!

Voor het eerste kwartaal van 2016 hebben we Chadya als winnaar gekozen. Zij schreef: Zeer goede service! Ik werd op de hoogte gehouden over het verloop van de bezorging en de postbezorger had per ongeluk de verkeerde zak meegenomen en kreeg vanuit Mariods.nl helemaal een excuses! Kortom fantastische service, lekker snel, duidelijk en zeer vriendelijke medewerkers. Een bedrijf waar mensen echt van hun werk houden en passie hebben voor hun werk!

Lijn
Afbeelding voor En de winnaar is....
Rianna
De winaars van de Heldenbeproeving zijn bekend! Wie hebben er een eitje achter hun naam verdiend? Wie gaat er vandaar met dat felbegeerde kroontje? Je leest het hier!

6 Superhelden hebben zo veel informatie toegevoegd aan de website dat ze tijdens het paasweekend een tientje hebben verdiend! Dat betekent dat zij ook een kortingscode t.w.v. €10 ontvangen, én een eitje achter hun namen krijgen. De winnaars zijn:

HeldEindstandMuntjes verdiend
Retrogast85186449
Timmerito60766076
Mvoske29072907
Wibert Huberts1100995
Dietch2383890
Sporttv4090300

Dat betekent dat Retrogast de ultieme winnaar van de Heldenbeproeving en een kroontje achter zijn naam krijgt. Het eindsprintje mocht helaas niet meer baten, Timmerito!

Helden, hartelijk gefeliciteerd en bedankt voor jullie hulp! Samen maken we van Mario DS net zo’n grote website als Mario Wii! Jullie cadeaubonnen en tientjes worden vandaag verzonden.

Lijn
Afbeelding voor Laatste dag!
Rianna
**Actie verlopen** Vandaag (maandag 28 maart) is de laatste dag voor de eieren- én de inzendingenactie!

Weet jij de vijf eieren te vinden die verstopt zijn op Mario DS (zie nieuwsberichtje van 24 maart)? Dan betaal alleen vandaag nog geen verzendkosten bij je bestelling!

Vandaag is ook je laatste kans om €10 euro op je rekening én een cadeaubon t.w.v. €10 te ontvangen voor je inzendingen. En wie wint het kroontje? Retrogast staat op het moment bovenaan en heeft tot nu de meeste muntjes verdiend dit weekend, maar vandaag kan er natuurlijk nog van alles gebeuren!

Lijn
Afbeelding voor Heldenbeproeving
Wibert Huberts
**Actie verlopen** Ga jij voor de korting, eeuwige roem en de kroon?!

Als jij tijdens dit lange paasweekend € 10 verdient op je Mario DS account door info toe te voegen, maken we niet alleen € 10 naar je over... We belonen je extra met een cadeaubon t.w.v. € 10!

Maar daar blijft het natuurlijk niet bij. Doe jij mee met deze Heldenbeproeving en lukt het jou om die cadeaubon te scoren? Dan plaatsen wij een Yoshi ei achter je naam. Aan dit symbool kan iedereen zien dat het jou is gelukt!

Voor de absolute winnaar hebben we het beroemde kroontje. Het kroontjessymbool is alleen voor Mega Super Geweldige helden en geven we dan ook nauwelijks weg. Deze kroon is voor de held die dit weekend de de meeste muntjes verdient!

Dus: ga jij voor die korting, de eeuwige roem of strijd jij zelfs voor de kroon?
Maak een account aan op MarioDS!

Deze actie loopt t/m maandag 28 maart. Maximaal 1 cadeaubon per persoon. Werknemers zijn uitgesloten van deelname. De cadeaubon voor MarioDS.nl wordt binnen 7 dagen uitgekeerd, hier ontvang je per mail bericht over. Wanneer je een bon voor een andere website van ons wilt ontvangen kan dat ook wanneer je dit tijdig per email aan ons laat weten.

Lijn
Afbeelding voor Deze Pasen: paaseieren zoeken voor korting!
Rianna
**Actie verlopen** Waar zijn die eieren van Yoshi toch? Yoshi is ze kwijt, zie jij ze? Vind ze allemaal en je betaalt geen verzendkosten!

Op de website van Mario DS vind je vijf eieren. Op ieder ei staat een letter, maar pas op: sommige eieren staan op meerdere plekjes verstopt. Je hoeft elke letter maar 1x te verzamelen. De vijf letters vormen een woord. Vul dit woord in tijdens het bestellen bij opmerkingen/actiecodes, en de verzending is gratis. Da’s een mooie korting!

Bestel je voor vrijdag 18:00? Dan heb je jouw bestelling nog voor Pasen in huis!

Let op: deze actie loopt t/m tweede paasdag (ma 28 maart). Korting is maximaal 3,95 euro. Deze kortingscode geldt niet in combinatie met andere acties of codes. Korting geldt bij besteding vanaf 15 euro.

Lijn
Afbeelding voor Klantbeoordelingen over Mario DS!
Rianna
Op Kiyoh.nl vind je een grote verzameling aan beoordelingen van klanten die iets op Mario DS hebben besteld. We worden gemiddeld met een 9,1 beoordeeld! Omdat wij blij zijn met al deze feedback loven we elk kwartaal een cadeautje uit onder de reviews!

Voor het derde en vierde kwartaal van 2015 was dit een set van 10 verrassingsgames. De winnaars hebben inmiddels bericht ontvangen!

In het derde kwartaal was Wouter de winnaar. Hij schreef: Een online winkel met de beste prijzen voor DS games en hardware. Als er communicatie nodig is, dan verloopt deze snel en soepel en de bestellingen komen altijd in goede conditie (tenzij anders aangegeven) binnen. Gewoon een dikke 10 dus!
Een leuk verbeterpunt zou nog zijn om de mogelijkheid te hebben om met een account individuele beoordelingen te kunnen maken, net zoals op de andere Mario sites (mariocube.nl, mariowii.nl, mario3ds.nl en mariowiiu.nl).


Ha! Inmiddels kun je ook op Mario DS reviews, cheats, trailers etc. over DS games toevoegen.

In het vierde kwartaal is de beoordeling van Nolleke als winnaar uit de bus gekomen: Vriendelijk en helpen aan de telefoon. Levering goed geregeld. Bij klachten zeer coulante oplossingen.

Benieuwd naar nog meer beoordelingen over Mario DS? Je leest ze op Kiyoh.nl!

Lijn
Afbeelding voor Verbeterde zoekresultaten
Wibert Huberts
Zoeken is een stukje makkelijker en overzichtelijker geworden.

We zijn continue bezig onze websites te optimaliseren. We programmeren alles zelf. Zo hebben we nu de zoekresultaten aangepakt. Je krijgt nu overzichtelijk te zien welke winkel producten we voor de DS op voorraad hebben en welke All-in-1 pagina's er zijn voor je zoek opdracht!

We hopen zo dat je sneller de leukste informatie voor de DS kunt vinden!
Mario DS © 2009 - 2016

Nieuwste Mario DS inzendingen

10 (van de 3747) inzendingen voor DS games.
 
Game Trailer
Max & the Magic Marker

23 September 2016 - lars12345
 
Game Trailer
Mystery Case Files: Ravenhearst

23 September 2016 - lars12345
 
Beoordeling: 8,0
Nintendo DSi XL

20 September 2016 - lars12345
Box Nintendo DSi XLVeel groter en mooier
Ik vind de Nintendo DSi XL erg mooi. De DSi XL is 90% groter dan de DS. Wat fijner is aan de DSi XL is dat het scherm veel scherper is en alles beter zichtbaar is. Ook heb je veel meer opslag dan de normale ds. De accu gaat ook veel langer mee en dit verschil merk je. Je hebt veel verschillende DS games om uit te ...
 
Beoordeling: 8,0
ZUBO

19 September 2016 - lars12345
Box ZUBOErg leuk maar ook moeilijk
Zubo is een erg leuk spel. De wereld van Zubo wordt namelijk bedreigd door de Big Head en samen met meer dan 50 verschillende Zubo's vecht je tegen Big Head. Het spel is erg moeilijk en je moet er goed bij nadenken. Je hebt meer dan 100 hilarische gevechtsstijlen. Samen met je dream team ga je het gevecht aan met Big Head.
 
Afbeelding
Wario: Master of Disguise

18 September 2016 - Ben

In dit spel neemt Wario een televisieshow over waarbij hij vaak van gedaante kan wisselen.
 
Afbeelding
Hotel Dusk: Room 215

17 September 2016 - Ben

In Room 215 speel je met Kyle Hyde, een ex-agent die op zoek gaat naar een verdwenen vriend.
 
Afbeelding
Hotel Dusk: Room 215

17 September 2016 - Ben

Het unieke aan dit spel is dat je je DS niet horizontaal, maar verticaal gebruikt.
 
Afbeelding
Tornado

17 September 2016 - Ben

Probeer enkele monumenten in Parijs intact te laten wanneer je er voorbij raast.
 
Afbeelding
Super Monkey Ball: Touch & Roll

17 September 2016 - Ben

De apen zijn terug in Super Monkey Ball Touch & Roll, voor het eerst op de DS.
 
Beoordeling: 8,0
Aliens: Infestation

4 Augustus 2016 - Altijdanders
Box Aliens: InfestationKlassieker!
Alien Infestation neemt je mee naar de zenuwslopende en donkere sfeer van de originele films. Dit nieuwe hoofdstuk sluit aan bij de tweede film van deze geweldige franchise en laat je in de huid kruipen van een echte 'Colonial Marine'. De graphics en de soundtrack zijn geweldig maar dat is ook te verwachten van de game ontwikkelaars van 'Wayforward'. Aarzel niet en schaf deze klassieker voor de ...

Voeg ook Nintendo DS informatie toe en verdien 10 euro!