x HomeWinkelKlantenserviceAll-in-1SpellenHardwareInkoopHelden
Bestel vandaag voor 17.00u, morgen in huis.

Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour - DS All in 1!

Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour kopen:

Wanneer weer op voorraad?
Boxshot Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour

Afbeelding voor  Yu-Gi-Oh Nightmare Troubadour

Game trailer Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour

Kop

Specificaties Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour

Platform:Nintendo DS
Voor:DS (lite),
DSi (XL),
(New) 2DS (XL),
(New) 3DS (XL)
Regio:Vrij
Genre:Actie, Strategie
Spelers:1-2
Multiplayer:Lokaal met meerdere game cards en DS systemen.
EAN:4012927081327

Anderen bekeken ook:

Afbeelding voor Yu-Gi-Oh Nightmare Troubadour

Afbeeldingen van Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour

Je komt in deze game bekende personages tegen van de generatie 1 Yu gi oh serie: Kaiba, Yugi Joey.
Je komt in deze game bekende personages tegen van de generatie 1 Yu gi oh serie: Kaiba, Yugi Joey.
De eerste goeie yu gi oh op de handheld game waarin de gevechten in 3d zijn.
De eerste goeie yu gi oh op de handheld game waarin de gevechten in 3d zijn.
afbeeldingen voor Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour
Yu-Gi-Oh Nightmare Troubadour plaatjes
Afbeelding voor Yu-Gi-Oh Nightmare Troubadour

Links voor Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour

Beoordelingen voor  Yu-Gi-Oh Nightmare Troubadour

Beoordelingen Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour

1 beoordeling - cijfer 8,0

13605
17 jaar
Leuk vechtspel
Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour is een leuk spel om te spelen. Je gaat kaarten sparen door middel van vechten. Je kan je kaarten makkelijk geven aan vrienden, die ook het spel bezitten. Je kan ook een duel starten en een aantal kaarten inzetten en degene die wint, krijgt alle kaarten. Er zijn ongeveer 1000 kaarten in het spel en je kunt een collectie van kaarten proberen te maken, zo groot als je wilt.
Cijfer:
8,0

Voeg jouw mening toe en verdien 25 tot 60 muntjes.

kopje Geheimen en cheats voor Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour

Tips en geheimen, cheats en codes voor Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour

Cheats en Codes:
Ontvang veel extra's
Lars12345
13605
Met de volgende codes kun je vechten tegen de vijanden die je de hoogste beloningen geven bij een overwinning. Dan wordt het aanvallen van de krachtigste personages nog makkelijker. De codes kun je linksboven invullen.

Big Eye23771736
Fake Trap44209332
Judge Man99507615
Maha Vailo775412996
Krastle Vails04031912
Dark Mole17955518
De Spell05388114
Voeg jouw tips en trucs toe en verdien 15 tot 70 muntjes.
Thuiswinkel Waarborg
© 2009 - 2020 Mario DS