x HomeWinkelKlantenserviceLijstenAll-in-1SpellenHardwareInkoopHelden
Bestel vandaag voor 18.00u, morgen in huis.

Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour - DS All in 1!

Kopen:

-Tijdelijk uitverkocht-
We mailen je graag eenmalig wanneer deze weer voorradig is. (Je email adres houden we geheim.)

Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour is vrij zeldzaam, maar ooit krijgen we deze weer binnen. De prijs 34.49 euro, is een indicatie.

Wanneer weer op voorraad?
Boxshot Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour

Afbeelding voor  Yu-Gi-Oh Nightmare Troubadour

Game trailer

Kop

Specificaties

Platform:Nintendo DS
Voor:DS (lite),
DSi (XL),
(New) 2DS (XL),
(New) 3DS (XL)
Regio:Vrij
Genre:Actie, Strategie
Spelers:1-2
Multiplayer:Lokaal met meerdere game cards en DS systemen.
EAN:4012927081327

Anderen bekeken ook:

Afbeelding voor Yu-Gi-Oh Nightmare Troubadour

Afbeeldingen

Je komt in deze game bekende personages tegen van de generatie 1 Yu gi oh serie: Kaiba, Yugi Joey.
Je komt in deze game bekende personages tegen van de generatie 1 Yu gi oh serie: Kaiba, Yugi Joey.
De eerste goeie yu gi oh op de handheld game waarin de gevechten in 3d zijn.
De eerste goeie yu gi oh op de handheld game waarin de gevechten in 3d zijn.
afbeeldingen voor Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour
Yu-Gi-Oh Nightmare Troubadour plaatjes
Beoordelingen voor  Yu-Gi-Oh Nightmare Troubadour

Beoordelingen Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour

1 beoordeling - cijfer 8,0

13605
17 jaar
Leuk vechtspel
Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour is een leuk spel om te spelen. Je gaat kaarten sparen door middel van vechten. Je kan je kaarten makkelijk geven aan vrienden, die ook het spel bezitten. Je kan ook een duel starten en een aantal kaarten inzetten en degene die wint, krijgt alle kaarten. Er zijn ongeveer 1000 kaarten in het spel en je kunt een collectie van kaarten proberen te maken, zo groot als je wilt.
Cijfer:
8,0

Voeg jouw mening toe en verdien 40 tot 75 muntjes.

kopje Geheimen en cheats voor Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour

Tips en geheimen, cheats en codes

9 tips: 4 Easter Eggs en Glitches - 3 Cheats en Codes - 2 Geheimen

Geheimen:
De Gevleugelde Draak van Ra krijgen
Big Boss
6407
Je moet door het spel gaan totdat je bij Marik bent. Nadat je veel met hem hebt gevochten, en als je Slifer of Obelisk in je koffer hebt, zal hij je vragen om een van je kaarten te ruilen voor zijn Gevleugelde Draak van Ra.

Easter Eggs en Glitches:
Blue Medicine Effect
Big Boss
6407
Als je ooit de kaart hebt gekregen "Blue Medicine", zegt het effect van de kaart op het spel dat het zowel jou als de levenspunten van je tegenstander zal terugkrijgen. Maar wanneer je het activeert, geneest het alleen JOUW levenspunten. Dus nu kun je het gebruiken zonder dat het jouw tegenstanders levenspunten herstelt.

Easter Eggs en Glitches:
Verdwijnende Pegasus
Big Boss
6407
Als je de Amerikaanse versie van het spel speelt, zal Pegasus niet meer verschijnen nadat je Odion hebt verslagen vanwege een bug in het spel, dus zorg dat je zijn kaartspel krijgt en ruil kaarten met hem voordat hij vertrekt, anders kan je het spel niet volledig uitspelen.
Lees meer tips en geheimen.

Easter Eggs en Glitches:
Verprutst kaarteffect
Big Boss
6407
Twee kaarten werden verwisseld met hun effecten: Blast met Chain & Kunai met Chain. Beiden verhogen de aanval van een monster met 500, maar Kunai met Chain kan een monster in de aanvalspositie in de verdedigingsmodus plaatsen, en Blast met Chain kan een kaart op het veld vernietigen als deze wordt vernietigd door het kaarteffect van een tegenstander. Als je Blast met Chain met de voorkant naar beneden op het veld hebt staan en deze activeert, merk je misschien dat er soms een scherm verschijnt dat zegt: plaats een monster in verdedigingspositie, verhoog de aanval of beide effecten. Als je dit probleem ooit tegenkomt, selecteer dan altijd aanval verhogen, anders wordt het effect niet geactiveerd.

Cheats en Codes:
Leuke trucjes met de wachtwoordmachine
Big Boss
6407
Als je ver genoeg door het spel bent gekomen, zal je uiteindelijk e-mails ontvangen die praten over geheime wachtwoorden, en ze vertellen je die. Deze wachtwoorden hebben GEEN 1000 KC nodig om te gebruiken.

Credits:Code: 00000375
Geluidsgalerij:Code: 57300000

Easter Eggs en Glitches:
Automatisch verlies
Big Boss
6407
Als je tijdens het experttoernooi de speler wiens zicht van jou is verliest (Joey of Yugi), telt dit als een verlies op je eigen record.

Geheimen:
Gevleugelde Koriboh
Big Boss
6407
Je moet een GBA Yu-Gi-Oh-spel genaamd Yu-Gi-Oh! GX Duel Academy in de GBA-slot van je Nintendo DS hebben. Start je Yu-Gi-Oh! Nightmare Troubadour en je krijgt 3 Wing Koriboh-kaarten. De kaart die Jaden Yuki gebruikt in de tv-show.

Cheats en Codes:
Codes voor alle Kaarten
Big Boss
6407
Wanneer je de kaartwinkel binnengaat, is er een wachtwoordmachine. Om dit te gebruiken moet je 2 dingen hebben:

1. Voltooid Experttoernooi

2. 1000 KC

De codes staan op echte Yu-Gi-Oh-kaarten, in de linkerbenedenhoek. Voer deze codes in en je ontvangt de kaart die je wilt. (Alle codes zullen ook hieronder staan).

OPMERKING: JE KUNT ELKE CODE SLECHTS EENMAAL GEBRUIKEN EN SOMMIGE KAARTEN HEBBEN GEEN CODES!

A Feather Of The Phoenix:Code: 49140988
A Hero Emerges:Code: 21597117
A Wingbeat of Giant Dragon:Code: 28596933
Abyss Soldier:Code: 18318842
Acid Trap Hole:Code: 41356845
Airknight Parshath:Code: 18036057
Alpha The Magnet Warrior:Code: 99785935

Meer cheats en codes vind je op gamefaqs.gamespot.com.

Cheats en Codes:
Ontvang veel extra's
Lars12345
13605
Met de volgende codes kun je vechten tegen de vijanden die je de hoogste beloningen geven bij een overwinning. Dan wordt het aanvallen van de krachtigste personages nog makkelijker. De codes kun je linksboven invullen.

Big Eye23771736
Fake Trap44209332
Judge Man99507615
Maha Vailo775412996
Krastle Vails04031912
Dark Mole17955518
De Spell05388114
Minder tips en geheimen.
Voeg jouw tips en trucs toe en verdien 30 tot 75 muntjes.
Thuiswinkel Waarborg
© 2009 - 2022 Mario DS